Canlı Yayın Foto Galeri Video Galeri
kanal42haber.com > GÜNDEM > TREN KAZASINDA ARDA'DAN ACI HABER ...
09 Temmuz 2018 Pazartesi 11:21

TREN KAZASINDA ARDA'DAN ACI HABER

Çorlu'da 24 kişinin hayatını kaybettiği kazada yakınları tarafından yapılan çağrı ile aranan küçük Arda'nın da hayatını kaybettiği öğrenildi. Kaynak Yeniçağ: Tren kazasında Arda'dan acı haber

Tren kazasının ardından Simge Akdağ isimli Twitter kullanıcısı, kaza yapan trende olduğunu söylediği kuzenine ve kuzeninin babasına ulaşamadığını belirterek yardım çağrısında bulunan bir paylaşım yaptı.

Oğuz Arda Sel ve babası Hakan Sel'in akrabaları Facebook'tan da yardım çağrısında bulundu;

'Bugün yaşanan tren kazasında trende bulunan Hakan Sel ve güzel evladımız Oğuz Arda Sel'den haber alamıyoruz. Ailemiz ve akrabalarımız kaza çevresindeki hastanelere baktılar. Annesi ve dedesi olay yerinde. Lütfen gören bilen insanlık namına bize ulaşsın. Küçük Arda'nın kimliği üzerinde olmadığı için işimiz zor. Lütfen tanıdığı olanlar ilgilensin."

Fakat acı haber geldi, Arda Sel tren kazasında hayatını kaybetti.

SON FOTOĞRAF TRENDEN

Dün sosyal medyada yapılan kayıp çağrılarının ardından baba ile küçük oğlunun öldüğü tespit edildi. Oğuz Arda Sel'in trende çekilmiş fotoğrafları da ortaya çıktı. Küçük çocuğun cenazesi İstanbul'a gönderildi. Babasıyla ilgili işlemlerini ise Çorlu Devlet Hastanesi'nde devam ettiği öğrenildi. 

 

Yorum Yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.