Canlı Yayın Foto Galeri Video Galeri
kanal42haber.com > SPOR > SALDIRIYA UĞRAYAN GAZİ KONYASPOR'...
22 Kasım 2017 Çarşamba 16:04

SALDIRIYA UĞRAYAN GAZİ KONYASPOR'UN MİSAFİRİ OLACAK

Atiker Konyaspor örnek olmaya devam ediyor. Yeşil beyazlı kulüp, Ankara’da 4 kişinin saldırısına uğrayan gazileri Marsilya maçına davet etti.

Ankara’da belden aşağısı tutmayan gazi Jandarma Astsubay Çavuş Muzaffer Oktay ve sol bacağını kullanamayan diğer gazi Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Kızılkaş ile aileleri trafikte çıkan ‘yol vermeme’ tartışmasında diğer araçtaki 4 kişinin saldırısına uğramıştı.

Kulüp Başkanı Fatih Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri UEFA Avrupa Ligi’nde O. Marsilya ile oynayacağı final niteliğindeki karşılaşmaya gazileri ve o gün o araçta olan ailelerini “Onur Konuğu” olarak davet etti.

MARSİLYA MAÇINI İZLEMEYE AMBULANSLA GELECEK

Kulüpten yapılan açıklamada, "Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Kızılkaş tedavisi devam ettiği için aramızda olamayacak. Ancak Jandarma Astsubay Çavuş Muzaffer Oktay ve o gün araçta bulunan gazimizin kız kardeşi Gamze Oktay ve annesi  Kadriye Oktay onur konuğumuz olacak. Gazi Muzaffer Oktay Atiker Konyaspor’umuzun davetinin kendisini ve ailesini çok mutlu ettiğini söylerken Marsilya ile oynanacak final niteliğindeki karşılaşmaya ambulansla da olsa geleceğini ve Konyalılarla birlikte bu önemli karşılaşmayı izleyeceğini ifade etti. " denildi.

 

Yorum Yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.